Продукція > KYOCERA AVX > SNLG35121M450BK
SNLG35121M450BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 120uF; 450VDC; Ø22x35mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 120µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø22x35mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 0.8A
ESR value: 2210mΩ
Height: 35mm
Diameter: 22mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 120uF; 450VDC; Ø22x35mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 120µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø22x35mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 0.8A, ESR value: 2210mΩ, Height: 35mm, Diameter: 22mm.