Продукція > KYOCERA AVX > SNLG35471M200BK
SNLG35471M200BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 200VDC; Ø22x35mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø22x35mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 1.5A
Height: 35mm
Diameter: 22mm
ESR value: 423mΩ
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 200VDC; Ø22x35mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø22x35mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 1.5A, Height: 35mm, Diameter: 22mm, ESR value: 423mΩ.