Продукція > KYOCERA AVX > SNLH45331M450BK
SNLH45331M450BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
ALUMINUM SNAP IN
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 330uF; 450VDC; Ø25x45mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø25x45mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 1.24A, Height: 45mm, Diameter: 25mm, ESR value: 804mΩ.
Інші пропозиції SNLH45331M450BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNLH45331M450BK Виробник : KYOCERA AVX Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 330uF; 450VDC; Ø25x45mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø25x45mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 1.24A
Height: 45mm
Diameter: 25mm
ESR value: 804mΩ