Продукція > KYOCERA AVX > SNLI25471M250BK
SNLI25471M250BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø30x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 1.6A
ESR value: 423mΩ
Height: 25mm
Diameter: 30mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø30x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 1.6A, ESR value: 423mΩ, Height: 25mm, Diameter: 30mm.