Продукція > KYOCERA AVX > SNLI50152M200BK
SNLI50152M200BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 200VDC; Ø30x50mm; ±20%
Manufacturer series: SNL
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1.5mF
Diameter: 30mm
Body dimensions: Ø30x50mm
Height: 50mm
ESR value: 133mΩ
Operating current: 3.08A
Operating voltage: 200V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 200VDC; Ø30x50mm; ±20%, Manufacturer series: SNL, Operating temperature: -25...105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1.5mF, Diameter: 30mm, Body dimensions: Ø30x50mm, Height: 50mm, ESR value: 133mΩ, Operating current: 3.08A, Operating voltage: 200V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h.