Продукція > KYOCERA AVX > SNLJ45561M450BK
SNLJ45561M450BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 560uF; 450VDC; Ø35x45mm; ±20%
Mounting: SNAP-IN
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 560µF
Diameter: 35mm
Height: 45mm
Body dimensions: Ø35x45mm
ESR value: 474mΩ
Operating voltage: 450V DC
Operating current: 1.84A
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 560uF; 450VDC; Ø35x45mm; ±20%, Manufacturer series: SNL, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 560µF, Diameter: 35mm, Height: 45mm, Body dimensions: Ø35x45mm, ESR value: 474mΩ, Operating voltage: 450V DC, Operating current: 1.84A, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h.