Продукція > KYOCERA AVX > SNLJ50681M400BK
SNLJ50681M400BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 400VDC; Ø35x50mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø35x50mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNL
Operating current: 2.27A
Height: 50mm
Diameter: 35mm
ESR value: 293mΩ
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 400VDC; Ø35x50mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø35x50mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNL, Operating current: 2.27A, Height: 50mm, Diameter: 35mm, ESR value: 293mΩ.