SNT-100-RD-H
SNT-100-RD-H Samtec Inc.
snt-100-xx-x-x-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: SHUNT JUMPERS
Packaging: Bulk
Gender: Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Red
Current Rating (Amps): 4.3A per Contact
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Type: Open Top
Height: 0.240" (6.10mm)
Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Part Status: Active
на замовлення 10651 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHUNT JUMPERS, Packaging: Bulk, Gender: Female Sockets, Contact Finish: Gold, Color: Red, Current Rating (Amps): 4.3A per Contact, Pitch: 0.100" (2.54mm), Type: Open Top, Height: 0.240" (6.10mm), Number of Positions or Pins (Grid): 2 (1 x 2), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Part Status: Active.