Продукція > SELTECH > SOC36S05B8-1
SOC36S05B8-1
SOC36S05B8-1 Seltech
SOC36S05B8-1.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 78DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Material - Cone: Polyacrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Termination: Quick Connect
Frequency - Self Resonant: 380Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 300 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 78.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 78DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Material - Cone: Polyacrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Termination: Quick Connect, Frequency - Self Resonant: 380Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 300 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 78.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.