Продукція > SELTECH > SOC40C180DN4
SOC40C180DN4
SOC40C180DN4 Seltech
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 77DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Material - Cone: Paper, Rubber
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 160Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 4 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 160 Hz ~ 15 kHz
Efficiency - dBA: 77.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 77DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Material - Cone: Paper, Rubber, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 160Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 4 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 160 Hz ~ 15 kHz, Efficiency - dBA: 77.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).