Продукція > SELTECH > SOC40S19DN4
SOC40S19DN4
SOC40S19DN4 Seltech
SOC40S19DN4.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 87DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 160Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 10 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 160 Hz ~ 15 kHz
Efficiency - dBA: 87.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 87DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 160Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 10 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 160 Hz ~ 15 kHz, Efficiency - dBA: 87.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.