Продукція > SELTECH > SOC50C07Y50
SOC50C07Y50
SOC50C07Y50 Seltech
SOC50C07Y50.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKR 50OHM 500MW TOP PORT 85DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Shape: Round
Type: Telecom
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads with Connector
Frequency - Self Resonant: 300Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm)
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Power - Max: 800 mW
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 300 Hz ~ 3.5 kHz
Efficiency - dBA: 85.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 50OHM 500MW TOP PORT 85DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Shape: Round, Type: Telecom, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Frequency - Self Resonant: 300Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm), Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Power - Max: 800 mW, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 300 Hz ~ 3.5 kHz, Efficiency - dBA: 85.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.