Продукція > SELTECH > SOD02902Y50LCBT
SOD02902Y50LCBT
SOD02902Y50LCBT Seltech
SOD02902Y50LCBT%20Drawing.pdf
Виробник: Seltech
Description: 34mm, 50 ohm round spkr, wires
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.339" Dia (34.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Terminal Block
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 17000 Hz
Efficiency - dBA: 72.00
Efficiency - Type: Sensitivity
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 34mm, 50 ohm round spkr, wires, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.339" Dia (34.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Terminal Block, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 17000 Hz, Efficiency - dBA: 72.00, Efficiency - Type: Sensitivity.