Продукція > SELTECH > SOD20722X50CV
SOD20722X50CV
SOD20722X50CV Seltech
SOD20722X50CV.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 50OHM 1W 85.5DB VERT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Shape: Round
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 300Hz
Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Power - Max: 2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 300 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 85.50
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 50OHM 1W 85.5DB VERT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Shape: Round, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 300Hz, Height - Seated (Max): 0.717" (18.20mm), Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Power - Max: 2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 300 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 85.50, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.