SOLZTK15B
SOLZTK15B XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 15W 12V + BRACKET
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 18.7 V
Current @ Pmpp: 810 mA
Voltage - Open Circuit: 22 V
Current - Short Circuit (Isc): 850 mA
Power (Watts) - Max: 15 W
на замовлення 49 шт:
Написати відгук
Description: PV SOLAR PANEL 15W 12V + BRACKET, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 18.7 V, Current @ Pmpp: 810 mA, Voltage - Open Circuit: 22 V, Current - Short Circuit (Isc): 850 mA, Power (Watts) - Max: 15 W.