SOLZTK30
SOLZTK30 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 30W 12V 2M CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 23.780" L x 13.386" W x 0.984" H (604.00mm x 340.00mm x 25.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 18.7 V
Current @ Pmpp: 1.6 A
Voltage - Open Circuit: 22 V
Current - Short Circuit (Isc): 1.73 A
Power (Watts) - Max: 30 W
на замовлення 148 шт:
Написати відгук
Технічний опис SOLZTK30 XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 30W 12V 2M CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 23.780" L x 13.386" W x 0.984" H (604.00mm x 340.00mm x 25.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 18.7 V, Current @ Pmpp: 1.6 A, Voltage - Open Circuit: 22 V, Current - Short Circuit (Isc): 1.73 A, Power (Watts) - Max: 30 W.