SOLZTK60
SOLZTK60 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 60W 12V 4M CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 26.535" L x 23.780" W x 1.181" H (674.00mm x 604.00mm x 30.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 18.7 V
Current @ Pmpp: 3.21 A
Voltage - Open Circuit: 20.2 V
Current - Short Circuit (Isc): 3.46 A
Power (Watts) - Max: 60 W
на замовлення 98 шт:
Написати відгук
Технічний опис SOLZTK60 XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 60W 12V 4M CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 26.535" L x 23.780" W x 1.181" H (674.00mm x 604.00mm x 30.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 18.7 V, Current @ Pmpp: 3.21 A, Voltage - Open Circuit: 20.2 V, Current - Short Circuit (Isc): 3.46 A, Power (Watts) - Max: 60 W.