SOLZTK80
SOLZTK80 XUNZEL
Datasheet-SOLAR-PANEL-SOLARPOWER-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 80W 12V 4M CABLE
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Size / Dimension: 30.236" L x 26.614" W x 1.378" H (768.00mm x 676.00mm x 35.00mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp: 18.3 V
Current @ Pmpp: 4.37 A
Voltage - Open Circuit: 23 V
Current - Short Circuit (Isc): 4.63 A
Power (Watts) - Max: 80 W
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Технічний опис SOLZTK80 XUNZEL
Description: PV SOLAR PANEL 80W 12V 4M CABLE, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Size / Dimension: 30.236" L x 26.614" W x 1.378" H (768.00mm x 676.00mm x 35.00mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage @ Pmpp: 18.3 V, Current @ Pmpp: 4.37 A, Voltage - Open Circuit: 23 V, Current - Short Circuit (Isc): 4.63 A, Power (Watts) - Max: 80 W.