SOM-5992P2-U2A1 Advantech Corporation
SOM-5992_DS(11.03.17)20171103151019.pdf
Виробник: Advantech Corporation
Description: SBC 2.2GHZ 2 CORE 64GB/0GB RAM
Power (Watts): 25W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.920" x 3.740" (124.96mm x 94.99mm)
Speed: 2.2GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Core Processor: Intel Pentium D1508
Cooling Type: Fan
Form Factor: COM Express R3.0 Basic Module, Type 7
Expansion Site/Bus: LPC, PCIe
Ethernet: 10/100/1000 Mbps, 10 GbE (2)
USB: USB 2.0 (4), USB 3.0 (4)
Digital I/O Lines: 8
Watchdog Timer: Yes
Storage Interface: PCIe, SATA, SPI
Number of Cores: 2
RAM Capacity/Installed: 64GB/0GB
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 2.2GHZ 2 CORE 64GB/0GB RAM, Power (Watts): 25W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.920" x 3.740" (124.96mm x 94.99mm), Speed: 2.2GHz, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Core Processor: Intel Pentium D1508, Cooling Type: Fan, Form Factor: COM Express R3.0 Basic Module, Type 7, Expansion Site/Bus: LPC, PCIe, Ethernet: 10/100/1000 Mbps, 10 GbE (2), USB: USB 2.0 (4), USB 3.0 (4), Digital I/O Lines: 8, Watchdog Timer: Yes, Storage Interface: PCIe, SATA, SPI, Number of Cores: 2, RAM Capacity/Installed: 64GB/0GB, Part Status: Active.
Інші пропозиції SOM-5992P2-U2A1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SOM-5992P2-U2A1 Виробник : Advantech SOM-5992_DS(03.08.18)20180308103934-1350924.pdf System-On-Modules - SOM Pentium D1508 2.2GHz 2C