SOOD-BS-R-PN-80
SOOD-BS-R-PN-80 Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: DIFFUSE SENSOR
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.591" ~ 3.150" (15mm ~ 80mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: Push-Pull, NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Ingress Protection: IP65, IP67
Connection Method: Connector, M8
Light Source: Red LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFUSE SENSOR, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.591" ~ 3.150" (15mm ~ 80mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: Push-Pull, NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Ingress Protection: IP65, IP67, Connection Method: Connector, M8, Light Source: Red LED.