SP-110-120W
SP-110-120W Uticor Technologies
Autotech-Smart-Power.pdf
Виробник: Uticor Technologies
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Size / Dimension: 6.00" L x 2.00" W x 3.10" H (152.4mm x 50.8mm x 78.7mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Industrial
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cUL, UL
Efficiency: 91.6%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 90 ~ 135 VAC
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W, Packaging: Box, Power (Watts): 120W, Size / Dimension: 6.00" L x 2.00" W x 3.10" H (152.4mm x 50.8mm x 78.7mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Industrial, Input Type: AC, Approval Agency: CE, cUL, UL, Efficiency: 91.6%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 90 ~ 135 VAC.