SP-150-13.5
SP-150-13.5 MEAN WELL
MWEC_S_A0007326910_1-2552099.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 151.2W 13.5V 11.2A W/PFC Function
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук