Продукція > DELEVAN > SP1008-332K
SP1008-332K Delevan
page64_sp1008.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.3UH 465MA 527MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 527mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 465 mA