SP201000JLF
SP201000JLF IRC (TT electronics)
sp20sp20f.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 100 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded AXL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук