SP2027R0JLF
SP2027R0JLF IRC (TT electronics)
sp20sp20f.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 27 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded AXL
Написати відгук