Продукція > ROYALOHM > SP205WF1212T1E
SP205WF1212T1E
SP205WF1212T1E Royalohm
ExtraHighPowerSP-2498101.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC SP20 (4320) 5W 1% T/R-1000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 12.1kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C, Manufacturer series: SP, Mounting: SMD, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 12.1kΩ, Tolerance: ±1%, Power: 5W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 300V, Max. overload voltage: 600V, Case - mm: 1150, Case - inch: 4320.
Інші пропозиції SP205WF1212T1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SP205WF1212T1E Виробник : ROYALOHM SP-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 12.1kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C
Manufacturer series: SP
Mounting: SMD
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 12.1kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 5W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 300V
Max. overload voltage: 600V