Продукція > ROYALOHM > SP205WF1691T1E
SP205WF1691T1E ROYALOHM
SP-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 1.69kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 4320
Case - mm: 1150
Resistance: 1.69kΩ
Power: 5W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: SP
Operating voltage: 300V
Max. overload voltage: 600V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 4320; 1.69kΩ; 5W; ±1%; SP; 300V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 4320, Case - mm: 1150, Resistance: 1.69kΩ, Power: 5W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: SP, Operating voltage: 300V, Max. overload voltage: 600V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C.