SP50U-0522T
SP50U-0522T Volgen + Furuno
SP80U-T.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 6.46" L x 3.66" W x 1.30" H (164.0mm x 93.0mm x 33.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6 A
Current - Output 2: 2 A
Current - Output 3: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 6.46" L x 3.66" W x 1.30" H (164.0mm x 93.0mm x 33.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, cUL, UL, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6 A, Current - Output 2: 2 A, Current - Output 3: 1 A.