Продукція > FAIRVIEW MICROWAVE > SPA-100-32-003-SMA
SPA-100-32-003-SMA
SPA-100-32-003-SMA Fairview Microwave
SPA-100-32-003-SMA.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 500MHZ-10
Packaging: Bag
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 500MHz ~ 10GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 10V ~ 12V
Gain: 36dB
Current - Supply: 375mA
Noise Figure: 3dB
P1dB: 25dBm
Supplier Device Package: Module
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BROADBAND AMP TYPE SMA 500MHZ-10, Packaging: Bag, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 500MHz ~ 10GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 10V ~ 12V, Gain: 36dB, Current - Supply: 375mA, Noise Figure: 3dB, P1dB: 25dBm, Supplier Device Package: Module.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPA-100-32-003-SMA SPA-100-32-003-SMA Виробник : Fairview Microwave SPA-100-32-003-SMA.pdf RF Amplifier 500 MHz to 10 GHz, Medium Power Broadband Amplifier with 25 dBm, 32 dB Gain and SMA