SPA01A-12
SPA01A-12 MEAN WELL
SPA01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters 1W 9-18Vin 12Vout Regulated SIP
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Features: OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SPA01A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPA01A-12 SPA01A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPA01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Features: OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV