SPA02E-12
SPA02E-12 MEAN WELL USA Inc.
SPA02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 1.8W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 150mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1.8W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 150mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SPA02E-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPA02E-12 SPA02E-12 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=79#1 Isolated DC/DC Converters 4.5-9Vin 12V17-167mA 1.8W, EMI FILTER