Продукція > OMEGA > SPAL-020-150M
SPAL-020-150M
SPAL-020-150M Omega
Packaging: Spool
Length: 492.1' (150.0m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 426°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm)
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 492.1' (150.0m), Wire Gauge: 24 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 426°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm), Conductor Material: Nichrome.