Продукція > OMEGA > SPAL-020-500
SPAL-020-500
SPAL-020-500 Omega
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 426°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm)
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 426°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm), Conductor Material: Nichrome.