Продукція > OMEGA > SPAL-032-100
SPAL-032-100
SPAL-032-100 Omega
Packaging: Spool
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 593°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.032" (0.81mm)
Написати відгук
Description: UNINSULATED T/C WIRE, FINE DIAME, Packaging: Spool, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 593°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.032" (0.81mm), Conductor Material: Nichrome.