SPB03E-12
SPB03E-12 MEAN WELL USA Inc.
SPB03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SPB03E-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB03E-12 SPB03E-12 Виробник : MEAN WELL SPB03_SPEC-2402350.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-9Vin 12V25-250mA 3W, EMI FILTER