SPB09W8-24
SPB09W8-24 MEAN WELL
search.aspx?prod=SPB09W8
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 9W 9-75Vin 24Vout 0-375mA SIP Regulated
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: 9W;9-75VIN;24VO @375MA;SIP8, Features: Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 375mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SPB09W8-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPB09W8-24 SPB09W8-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=SPB09W8 Description: 9W;9-75VIN;24VO @375MA;SIP8
Features: Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.94" L x 0.38" W x 0.44" H (24.0mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 375mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV