Продукція > INFINEON > SPB17N80C2E3045
SPB17N80C2E3045 Infineon
Виробник: Infineon
800 В 17 A 0,29 Ом 100 Вт D2PAK Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук