SPH2001JLF
SPH2001JLF IRC (TT electronics)
sph-spf.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 2K Ohm 5% 2W ±400ppm/°C Molded AXL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук