SPH3300JLF
SPH3300JLF IRC (TT electronics)
sph-spf.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 330 Ohm 5% 2W ±400ppm/°C Molded AXL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук