SPH5R60JLF
SPH5R60JLF IRC (TT electronics)
sph-spf.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 5.6 Ohm 5% 2W ±400ppm/°C Molded AXL T/R
Написати відгук