SPHL10160 Pulse Electronics
SPHL10160
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SP HELIC 1-4W 160M 1-4
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 154MHz ~ 166MHz
Antenna Type: Helical
Height (Max): 8.000" (203.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 160MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT SP HELIC 1-4W 160M 1-4, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 154MHz ~ 166MHz, Termination: MX, Number of Bands: 1, Antenna Type: Helical, Height (Max): 8.000" (203.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 160MHz.