SPHL10160IC Pulse Electronics
SPHL10160IC
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SP HELIC 1-4W 1-4-32X3-16
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 154MHz ~ 166MHz
Antenna Type: Helical
Height (Max): 8.000" (203.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 160MHz