SPHL22167 Pulse Electronics
SPHL22167
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SP HELIC 1-4W 167M SMA F T
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 160MHz ~ 174MHz
Antenna Type: Helical
Height (Max): 8.000" (203.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 167MHz
Написати відгук
Description: ANT SP HELIC 1-4W 167M SMA F T, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 160MHz ~ 174MHz, Termination: SMA Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Helical, Height (Max): 8.000" (203.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 167MHz, Part Status: Active.