SPHS10156 Pulse Electronics
SPHS10156
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SP HELSH 1-4W 156M 1-4-32X
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 152MHz ~ 160MHz
Termination: MX
Number of Bands: 1
Antenna Type: Helical
Height (Max): 4.000" (101.60mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 156MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT SP HELSH 1-4W 156M 1-4-32X, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 152MHz ~ 160MHz, Termination: MX, Number of Bands: 1, Antenna Type: Helical, Height (Max): 4.000" (101.60mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 156MHz.