SPHS10470 Pulse Electronics
SPHS10470
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SP HELSH 1-4W 470M 1-4-32X
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 452MHz ~ 488MHz
Antenna Type: Helical
Height (Max): 3.000" (76.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 470MHz
Написати відгук
Description: ANT SP HELSH 1-4W 470M 1-4-32X, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 452MHz ~ 488MHz, Termination: MX, Number of Bands: 1, Antenna Type: Helical, Height (Max): 3.000" (76.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 470MHz.