SPHS15450 Pulse Electronics
SPHS15450
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA SP HELSH 1-4W 450M BNC
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 432MHz ~ 468MHz
Termination: BN
Number of Bands: 1
Antenna Type: Helical
Height (Max): 3.000" (76.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 450MHz
Написати відгук
Description: ANTENNA SP HELSH 1-4W 450M BNC, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 432MHz ~ 468MHz, Termination: BN, Number of Bands: 1, Antenna Type: Helical, Height (Max): 3.000" (76.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 450MHz.