SPK-PZ94-P
SPK-PZ94-P ISL Products International
SPK-PZ94-P%20DS.pdf
Виробник: ISL Products International
Description: 94mm Piezo Loudspeaker, Paper Co
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.701" Dia (94.00mm)
Shape: Round
Type: Full Range
Technology: Piezo
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Piezo Ceramic
Termination: Fast-On Terminals
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Power - Max: 50 W
Frequency Range: 500 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 82.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 94mm Piezo Loudspeaker, Paper Co, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.701" Dia (94.00mm), Shape: Round, Type: Full Range, Technology: Piezo, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Piezo Ceramic, Termination: Fast-On Terminals, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Power - Max: 50 W, Frequency Range: 500 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 82.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).