Продукція > SUMIDA > SPM1004-1V2C
SPM1004-1V2C Sumida
SPM1004%20Datasheet%20V2.0.pdf
Виробник: Sumida
Non-Isolated DC/DC Converters I/O: 12V/1.2V 6A POL PSI-2 Power Module
на замовлення 247 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.2V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 73-BLGA Module, Size / Dimension: 0.59" L x 0.35" W x 0.11" H (15.0mm x 9.0mm x 2.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 15V, Efficiency: 88.6%, Current - Output (Max): 6A, Supplier Device Package: 73-LGA (15.2x9.2), Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 1.2V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції SPM1004-1V2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM1004-1V2C SPM1004-1V2C Виробник : Sumida America Components Inc. SPM1004.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.2V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 73-BLGA Module
Size / Dimension: 0.59" L x 0.35" W x 0.11" H (15.0mm x 9.0mm x 2.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 15V
Efficiency: 88.6%
Current - Output (Max): 6A
Supplier Device Package: 73-LGA (15.2x9.2)
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 1.2V