SPM15-120-Q48-C
SPM15-120-Q48-C Murata Power Solutions Inc.
spm15.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM15-120-Q48-C SPM15-120-Q48-C Виробник : Murata Power Solutions spm15-276053.pdf Isolated DC/DC Converters DC/DC TH 18-75Vin, 12Vout, 15W, RoHS