SPM15-150-Q48N-C
SPM15-150-Q48N-C Murata Power Solutions Inc.
spm15.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 84.5%
Current - Output (Max): 1.1A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 84.5%, Current - Output (Max): 1.1A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM15-150-Q48N-C SPM15-150-Q48N-C Виробник : Murata Power Solutions spm15-2941087.pdf Isolated DC/DC Converters DC/DC TH 18-75Vin, 15Vout, 15W, Negative Logic, RoHS